portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Villa Vratislavia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Villa Vratislavia - sprawy osiedlowe » Forum » Od mieszkańców
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Od mieszkańców

Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mieszanka 
   

Nowy na forum


Wiek: 98
Dołączył: Nie Paź 24, 2010 19:01
Posty: 1
Skąd: Wroca

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 19:34    Temat postu: Od mieszkańców

Mieszkam w Villa Vratislavia. Oto jak funkcjonuje budynek:
- kiedy się wprowadziłam wymontowano sprzed klatki domofon w celu naprawy, bo nie działał i nie zamontowano go do dziś
- co chwilę psuje się systemy elektryczne, co zważywszy na fakt, że bramy wjazdowe funkcjonują na pilot, brama do garażu funkcjonuje na pilot, miejsca postojowe w garażu funkcjonują na pilot jest śmieszne i owocuje tym, że nikt nie parkuje w garażu podziemnym (nie masz gwarancji, że jadąc rano do pracy, uda ci się wyjechać), na miejscach postojowych za bramą wjazdową parkują na noc 2-3 samochody, a przed bramą jest tłoczno, bo dla bezpieczeństwa wyjazduSmile parkują wszyscy tutaj
- winda nie jest sprawna i co chwilę się zacina. wczoraj koleżanka wchodząc do budynku minęła przed klatką portiera rozmawiającego z jednym z mieszkańców. weszła do budynku, potem do windy i niestety winda się zacięła. Włączyła więc alarm spokojna o to, że portier go usłyszy, bo stoi tuż pod klatką. Siedziała w windzie 15 minut, dopiero kiedy jedna z mieszkanek wyszła, żeby zawołać portiera i nie musiała się daleko fatygować, bo ten stał pod klatką, przyszedł i udało się otworzyć windę. Najwyraźniej mieli z mieszkańcem ubaw z tego, że się zacięła, bo oczywiste było to, że ona utknęła w windzie, skoro alarm uruchomił się minutę po jej wejściu do klatki. Pomijam fakt, że takie zabawy są niebezpieczne. Portier powiedział tylko:" Trzeba chodzić schodami. Często się przecież zacina."
- na trzecim piętrze już ktoś ukradł ładną cyferkę 3 znakującą piętro
- okolica też chyba mało ciekawa, bo tuż pod budynkiem, co wieczór stoją prostytutki i parkują tu w pięknych samochodach podwożący je panowie
- to jednak centrum miasta więc szum zza okien niemiłosierny. Klaksony, karetki, samochody 24h na dobę. Nie wiem jak to będzie latem, bo teraz zasypianie przy zamkniętym oknie sprawia czasem trudność. I nigdy nie masz gwarancji czy o 6 nad ranem sygnał karetki nie zafunduje ci w niedzielę pobudki.
- odbieraliśmy bezpłatnie kilka największych kanałów telewizyjnych, ale co chwilę ktoś grzebał w antenie zbiorczej w związku z czym, co jakiś czas programów nie było. Teraz nie ma na stałe. Pewnie deweloper wszedł w układ z jakimś dostawcą telewizji i chciał zniechęcić mieszkańców do darmowego korzystania z telewizji a zachęcić do korzystania z płatnych kanałów
- przygotowane pod kosze na śmieci boksy na tyłach budynku zamknięte jeszcze na 4 spusty
- spotkałam ostatnio jednego z sąsiadów- oj mało miły.
Na szczęście ja tu tylko wynajmujęSmile
flojdek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lis 07, 2010 22:51
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 23:07    Temat postu: Re: Od mieszkańców

mieszanka napisał:
Mieszkam w Villa Vratislavia. Oto jak funkcjonuje budynek:
- kiedy się wprowadziłam wymontowano sprzed klatki domofon w celu naprawy, bo nie działał i nie zamontowano go do dziś


Hmm, ciekawe, mieszkam w klatce numer 3, z domofonem wszystko ok, nikt go jeszcze nie "ukradł" Wink

mieszanka napisał:
- co chwilę psuje się systemy elektryczne, co zważywszy na fakt, że bramy wjazdowe funkcjonują na pilot, brama do garażu funkcjonuje na pilot, miejsca postojowe w garażu funkcjonują na pilot jest śmieszne i owocuje tym, że nikt nie parkuje w garażu podziemnym (nie masz gwarancji, że jadąc rano do pracy, uda ci się wyjechać), na miejscach postojowych za bramą wjazdową parkują na noc 2-3 samochody, a przed bramą jest tłoczno, bo dla bezpieczeństwa wyjazduSmile parkują wszyscy tutaj


Wow, może problem z pilotem? Razz Moja rodzina mieszkała tu przez półtora miesiąca, ojciec zawsze parkował za bramą elektryczną i nigdy mu się nie zdarzył problem z tą bramą Smile Naprawdę polecam wymienić pilota może.

mieszanka napisał:
- winda nie jest sprawna i co chwilę się zacina. wczoraj koleżanka wchodząc do budynku minęła przed klatką portiera rozmawiającego z jednym z mieszkańców. weszła do budynku, potem do windy i niestety winda się zacięła. Włączyła więc alarm spokojna o to, że portier go usłyszy, bo stoi tuż pod klatką. Siedziała w windzie 15 minut, dopiero kiedy jedna z mieszkanek wyszła, żeby zawołać portiera i nie musiała się daleko fatygować, bo ten stał pod klatką, przyszedł i udało się otworzyć windę. Najwyraźniej mieli z mieszkańcem ubaw z tego, że się zacięła, bo oczywiste było to, że ona utknęła w windzie, skoro alarm uruchomił się minutę po jej wejściu do klatki. Pomijam fakt, że takie zabawy są niebezpieczne. Portier powiedział tylko:" Trzeba chodzić schodami. Często się przecież zacina."


Z windą fakt, problem był raz, ale chyba po około 2 miesiącach, oczywiście w windzie jest numer do serwisu, można zadzwonić (już raz dzwoniłem) i pan przyjeżdża i naprawia (raz dzwoniłem w piątek około 19:00, w sobotę rano winda już śmigała).

Cytat:
- na trzecim piętrze już ktoś ukradł ładną cyferkę 3 znakującą piętro


To może wypadałoby drzwi do klatki zamykać?

Cytat:
- okolica też chyba mało ciekawa, bo tuż pod budynkiem, co wieczór stoją prostytutki i parkują tu w pięknych samochodach podwożący je panowie


Tak... panie owszem są, ale wyglądają niegroźnie, lepsze panie niż dresy z baseballami Very Happy Mieszkałem już na takim osiedlu, gdzie z chęcią dokonałbym tej zamiany, dresy pod klatką na panie pod klatką Wink

Cytat:
- to jednak centrum miasta więc szum zza okien niemiłosierny. Klaksony, karetki, samochody 24h na dobę. Nie wiem jak to będzie latem, bo teraz zasypianie przy zamkniętym oknie sprawia czasem trudność. I nigdy nie masz gwarancji czy o 6 nad ranem sygnał karetki nie zafunduje ci w niedzielę pobudki.


Cóż, jeśli ktoś mieszka nad samą ulicą, to fakt, mu akurat na rogu przy boisku - można spokojnie spać przy otwartym oknie.

Cytat:
- odbieraliśmy bezpłatnie kilka największych kanałów telewizyjnych, ale co chwilę ktoś grzebał w antenie zbiorczej w związku z czym, co jakiś czas programów nie było. Teraz nie ma na stałe. Pewnie deweloper wszedł w układ z jakimś dostawcą telewizji i chciał zniechęcić mieszkańców do darmowego korzystania z telewizji a zachęcić do korzystania z płatnych kanałów


Hmm... u nas telewizja śmiga bez zarzutów, Tele5 tylko gorzej odbiera, z resztą nie ma problemu póki co, nie wiem, może za mało oglądamy? Smile

Cytat:
- przygotowane pod kosze na śmieci boksy na tyłach budynku zamknięte jeszcze na 4 spusty


Do tego może jest klucz? Sam nie wiem, bo jeszcze nie sprawdzałem.

Cytat:
- spotkałam ostatnio jednego z sąsiadów- oj mało miły.
Na szczęście ja tu tylko wynajmujęSmile


Póki co poznałem 3 sąsiadów i wszyscy się uśmiechali i miło gawędzili, no ale wiadomo, każdy ma te gorsze dni Wink

Pozdrawiam! Smile
kudlaty_adamek 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Sob Lis 13, 2010 0:11
Posty: 3
Skąd: koszałkowo

PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 0:20    Temat postu: Re: Od mieszkańców

mi się tu podoba, okolica jest spoko, na ruską nie tak daleko Very Happy a tych pań o których psizecie to jeszcze nie widziałem, możecie sprecyzować gdzie stoją?? Razz może zzrobimy jakąś impreze osiedlową, zapoznawczą? Very Happy
Hantek 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lis 13, 2010 0:41
Posty: 2
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 0:48    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Imprezka zapoznawcza to by było coś. Ja to widzę tak, że najpierw zrobimy grilla póki jeszcze pogoda w miarę. Parking to idealne miejsce, policja zanim wjedzie to się spokojnie piwo uda schować i nawet grilla do garażu. A jakby pogoda się skrzaczyła to się coś wymyśli. To jak puszczamy listę potencjalnych kandydatów. Ja znam co najmniej dwoje mieszkańców którzy pójdą na bank.
kudlaty_adamek 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Sob Lis 13, 2010 0:11
Posty: 3
Skąd: koszałkowo

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 13:34    Temat postu: Re: Od mieszkańców

za godzinke na parkingu przy ławkach robimy grilla, więc jak sąsiadom się nudzi, to zapraszamy serdecznie Very Happy
klapouchy 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lis 18, 2010 20:00
Posty: 5
Skąd: *

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 20:11    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Dobrze, że wynajmujesz w każdym momencie możesz się wyprowadzićKwadratowy chyba nie mieszkałaś we wrocławiu przy ruchliwej ulicy przy której dodatkowo jeżdżą tramwaje... to jest hałas! Od strony parkingu jest cichutko i fakt z otwartym oknem bez problemu można spac. Jesli chodzi o domofon to nasze mieszkanie było kupione jako jedno z pierwszych i nie zauważyłam żeby go nie było, z bramą też bez problemów, z windy nie korzystam więc się nie wypowiem... a kontener na śmieci nie stoi nie wiadomo jak daleko Razz a tych pań nie widziałam... moze dlatego że mamy okna tylko od drugiej strony Smile
ONAONA 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lis 22, 2010 18:20
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 18:53    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Witam serdecznie wszystkich sąsiadów Smile Jestem bardzo zadowolona z zakupu mieszkania na tym osiedlu. Budynek bardzo ładny i wspaniała lokalizacja. Mam mieszkanko od strony podwórka, tak więc jest cicho i spokojnie. Jeśli chodzi o imprezkę integracyjną (wieczorek zapoznawczyRazz) to jestem jak najbardziej na TAK. Żeby tak słodko nie było to zawsze znajdą się jakieś minusy. Nie wiem czy zauważyliście ale światła w małych korytarzach nie mają czujników i nie wyłączają się automatycznie, tak więc trzeba pamiętać o tym żeby wyłączać....niestety zdarza się, że te światła na każdym piętrze potrafią świecić się całą noc...więc widzę dwa rozwiązania : 1) albo pamiętamy i gasimy po sobie światło albo 2) zakładamy czujniki. Druga sprawa to nie działający domofon ale to już zostało zgłoszone więc mam nadzieję, że niebawem zostanie naprawiony. Kolejny problem to niezamykane drzwi do klatek. Na teren naszego budynku mogą wchodzić osoby z zewnątrz i kraść sobie np. numerki oznaczające piętra Sad Jeśli chodzi o windę to też utknęłam pomiędzy piętrami ale zadzwoniłam na numer do serwisu i Pan poinstruował mnie aby pojechać na piętro max. albo min. i udało się jakoś "zresetować" ją.
Wiadomym jest, że przy remontach windą wozi się różne rzeczy ale uważam, że jeśli pobrudzimy windę to należałoby ją posprzątać a nie wypisywać w windzie na ściankach różne rzeczy z poleceniami, cytuję: "UMYJ TO".
Na koniec chciałabym dodać, że niepokoi mnie ta wilgoć przy bramie do garażu...Prawdopodobnie to są wody gruntowe i zimą będzie jedna wielka ślizgawka. Już teraz jest tam bardzo wilgotno i brzydko pachnie....

Może troszkę dużo negatywów ale następnym razem napiszę coś milszego.POZDRAWIAM
flojdek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lis 07, 2010 22:51
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 21:28    Temat postu: Re: Od mieszkańców

No to widzę, że faktycznie coś trzeba zorganizować jak jeszcze więcej mieszkańców się odezwie Smile

Cytat:

Nie wiem czy zauważyliście ale światła w małych korytarzach nie mają czujników i nie wyłączają się automatycznie, tak więc trzeba pamiętać o tym żeby wyłączać....niestety zdarza się, że te światła na każdym piętrze potrafią świecić się całą noc...więc widzę dwa rozwiązania : 1) albo pamiętamy i gasimy po sobie światło albo 2) zakładamy czujniki.


Chodzi o te wewnętrzne korytarze, gdzie są jeszcze dwa mieszkania? Ja właśnie w takiej wnęce mieszkam i światło gasi się automatycznie, proponuję zgłosić do zarządcy naszego budynku, PUMAZu, może to usterka.

Cytat:

Wiadomym jest, że przy remontach windą wozi się różne rzeczy ale uważam, że jeśli pobrudzimy windę to należałoby ją posprzątać a nie wypisywać w windzie na ściankach różne rzeczy z poleceniami, cytuję: "UMYJ TO".


Hehe, no to ciekawie, ale taka karteczka (o ile to karteczka była) nie zaszkodzi, ot małe przypomnienie Smile

Z moich ostatnich problemów to tylko drzwi od domofonu były, bo czasem można je normalnie otworzyć (tak, bez kluczyka) od zewnętrznej strony. Podobno można to jakoś zrobić przełączając gdzieś jakiś pstryczek i pewnie niektórzy tak robią jak noszą dużo rzeczy w górę i w dół, ktoś może ma na ten temat jakieś informacje?

Pozdrawiam
ONAONA 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lis 22, 2010 18:20
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Lis 24, 2010 13:29    Temat postu: Re: Od mieszkańców

heh niestety to nie była karteczka Sad raczej wypisywanie na ścianach windy...Jeśli chodzi o te drzwi wejściowe to jeśli jest jakiś pstryczek to może pamiętajmy o nim żeby po wniesieniu rzeczy przywrócić go do poprzedniej pozycji Wink
A jeśli chodzi o dziewczyny na rogu Gajowa i Dyrekcyjna to już je kojarzę Smile wczoraj pracowały Smile
jolanda53 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lis 25, 2010 11:42
Posty: 14
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 13:02    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Witam sąsiadów.Jestem sąsiadką z budynku po drugiej stronie ulicy.Wiele można tu zaobserwować.Wasz budynek nazywają akademikiem,może dlatego mało kto dba o jego otoczenie.Bramy macie pootwierane bardzo często,jeżdzicie po trawnikach (zamknięty wjazd drogi awaryjnej),śmieci wyrzucacie pod nasz śmietnik,nagminnie parkujecie pod naszym domem(macie olbrzymi parking za budynkiem).Zaczęliśmy parkować ukosem,gdyż blokowały nas prywatne autobusy,ale teraz brak jest miejsc.Parkują tu często samochody podróżnych PKP i innych kierowców pracujących niedaleko,teraz doszli mieszkańcy i bywalcy Villi Vratislavia.Może udostępnicie nam swój parking?Z chęcią skorzystamy z niego.Tu parkujący mają ciągle tylko szkody!!!łŁobuzeria kradnie części i niszczy samochody!!Do tego spadają często kawałki elewacji z naszego budynku,wiele samochodów było juz uszkodzonych!
Okolica jest głośna,ale my się już przyzwyczailismy.Teraz daje popalić remont dworca,wczesniej budowa Waszego budynku(nam popękały ściany). Was czeka rozbudowa osiedla to odczujecie to na własnej skórze.
Latem na boisku dzieją sie różne rzeczy,też będzie głośno.Panienki na rogu to nasze utrapienie!!Wcześniej przyjmowały na terenie pod Waszym budynkiem i nie tylko(na ławkach,koło górki, w śmietniku itd} Embarassed
Oj! będzie głośno latem jezeli nie uda sie ich usunąć.Walczymy z tym tematem juz od dawna(strona osiedlowa www.huby.seo.pl )liczymy tutaj na pomoc Waszą.
Chcemy wszyscy mieszkać na ładnym osiedlu,żyć i czuć się bezpiecznym.
Wszyscy musimy dbać o nasze otoczenie i reagować jak dzieje sie żle!!Zapraszamy do wspólpracy naszych nowych sąsiadów. Smile
flojdek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lis 07, 2010 22:51
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 14:43    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Cytat:

Bramy macie pootwierane bardzo często,jeżdzicie po trawnikach (zamknięty wjazd drogi awaryjnej),śmieci wyrzucacie pod nasz śmietnik,nagminnie parkujecie pod naszym domem(macie olbrzymi parking za budynkiem).Zaczęliśmy parkować ukosem,gdyż blokowały nas prywatne autobusy,ale teraz brak jest miejsc.Parkują tu często samochody podróżnych PKP i innych kierowców pracujących niedaleko,teraz doszli mieszkańcy i bywalcy Villi Vratislavia.Może udostępnicie nam swój parking?Z chęcią skorzystamy z niego.Tu parkujący mają ciągle tylko szkody!!!łŁobuzeria kradnie części i niszczy samochody!!Do tego spadają często kawałki elewacji z naszego budynku,wiele samochodów było juz uszkodzonych!


No co do bram to się zgadzam, fajnie jakby ludzie w końcu nauczyli się je zamykać, podobnie już pisałem o drzwiach o domofonu. Jeśli chodzi o śmieci wyrzucane pod Wasz śmietnik, to hmm, nie do końca mnie to przekonuje, bo to jest chyba śmietnik publiczny? Smile Jeśli chodzi o parkowanie no to niestety podobnie, ulica Gajowa i jej parkingi są jak najbardziej publiczne (czyli z podatków wszystkich) i chyba każdy powinien mieć prawo parkować na nich samochód. Fakt, jest parking za budynkiem i moim zdaniem mieszkańcy Villi powinni tam parkować samochody jeśli tylko jest taka możliwość, żeby udrożnić Gajową. Wszystko z głową jak to się mówi.

Cytat:

Okolica jest głośna,ale my się już przyzwyczailismy.Teraz daje popalić remont dworca,wczesniej budowa Waszego budynku(nam popękały ściany). Was czeka rozbudowa osiedla to odczujecie to na własnej skórze.


No nie ma tragedii, mnie osobiście bardzo się podoba, wcześniej dwa lata wynajmowałem na Nowym Dworze - horror Smile

Cytat:

Chcemy wszyscy mieszkać na ładnym osiedlu,żyć i czuć się bezpiecznym.
Wszyscy musimy dbać o nasze otoczenie i reagować jak dzieje sie żle!!Zapraszamy do wspólpracy naszych nowych sąsiadów.


A jakże! Smile Zgadam się w 100%, nawet mam jeden temat na tapecie, to mogę odrazu powiedzieć: mianowicie przejście przez dyrekcyjną bezpośrednio przy stacji paliw jest okropne, są tam chodniki, a nie ma pasów, na początku był jeszcze znak przejście dla pieszych... ale został wyrwany :/ Póki co napisałem maila do ZDiUM, ale jak narazie bez odpowiedzi, chyba niedługo tam zadzwonię, przydałyby się namalowane pasy.

Pozdrawiam!
jolanda53 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lis 25, 2010 11:42
Posty: 14
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 15:30    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Niestety śmietnik nie jest publiczny!!!Jest zmykany,a klucze mają lokatorzy trzech bram(8/10,12i 18 },a śmieci wyrzucacie pod śmietnik.
Chodnik publiczny,ale skoro macie parking,który jest i tak prawie cały czas otwartyi pusty i do tego garaże.
Z przejsciem nic się, nie zrob,było to zgłaszane komendantowi.Znak został usunięty,gdyż dalej jest przejście ze swiatłami(totalna dla nas bzdura)Ludzie i tak będą tędy przechodzić,pomimo kilkunastu wypadków parę. lat temu.Może wspólnie coś wymyslimy,jak zadomowią sie nowe samorządy w radzie osiedla.


Ostatnio zmieniony przez jolanda53 dnia Thu Nov 25, 2010 18:23, liczba edycji: 1
flojdek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lis 07, 2010 22:51
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 16:46    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Cytat:

Niestety śmietnik nie jest publiczny!!!Jest zmykany,a klucze mają lokatorzy trzech bram(8/10,12i 18 },a śmieci wyrzucacie pod śmietnik.


No jeśli faktycznie jest zamykany i posiadacie klucze tylko Wy, to faktycznie masz rację. No i oczywiście kto wyrzuca to wyrzuca, no i też pewnie nie w 100% wiadomo kto to robi, w ogóle to jestem ciekaw czy złapałaś kogoś na gorącym uczynku z naszego bloku? Jeśli tak to naganne, oj naganne Smile

Cytat:

Chodnik publiczny,ale skoro macie parking,który jest i tak prawie cały czas otwartyi pusty i do tego garaże.


Tak jak mówię, moim zdaniem, jeśli ktoś może, to powinien parkować na swoim parkingu, ale nadal jestem zdania, że co publiczne to publiczne i wszyscy mają prawo z tego korzystać, więc nie bardzo widzę więcej powodów do dyskusji na ten temat Smile

Cytat:

Z przejsciem nic się, nie zrob,było to zgłaszane komenatowi.Znak został usunięty,gdyż dalej jest przejście ze swiatłami(totalna dla nas bzdura)Ludzie i tak będą tędy przechodzić,pomimo kilkunastu wypadków parę. lat temu.Może wspólnie coś wymyslimy,jak zadomowią sie nowe samorządy w radzie osiedla.


No to faktycznie jakieś zbiorowe pismo by się przydało, no bo sorry, dworzec robią za miliony, a pasów nie mogą namalować, tam aż tyle ludzi nie chodzi, że miałoby to jeszcze bardziej zakorkować Dyrekcyjną.
jolanda53 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lis 25, 2010 11:42
Posty: 14
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 18:31    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Niestety pasów nie pomaluja ,bo tu legalnego przejścia nie ma.Policja uparcie stoi na swoim, Zły Kiedys były pasy i znak.,ale od kilku lat już nie ZDIUM tu nie pomoże.
ONAONA 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lis 22, 2010 18:20
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 8:55    Temat postu: Re: Od mieszkańców

Witam Smile Chciałam też dołączyć się do tematu zamykania bram...niestety nie każdy pamięta o tym. Brama nie zamyka się automatycznie i coś w tym kierunku przydałoby się zrobić. Nie wiem czy zauważyliście ale ludzie parkujący na Gajowej często stawiają auta na wjeździe lub części wjazdu co uniemożliwia normalny wjazd osobówką...nie wspomnę już o samochodach dostawczych, które dowożą np. meble itp. A na Gajowej zgadzam się z sąsiadem...PARKOWAĆ MOŻE KAŻDY!!!!!!!!!!!!!! Więc nie rozumiem oburzenia Pani sąsiadującej. "Przejście dla pieszych" jest wyjątkowe...trzeba uważać, żeby nie stracić życia hehehe...no ale takie realia naszego kraju Razz

A śmietnik to mamy wielki Smile taki niebieski kontener, który nie jest zamykany i tu my możemy mieć podejrzenia o podrzucaniu śmieci ale nie robimy z tego awantury. Zostaną i tak wywiezione ......
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama